تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


انتصاب رئيس مركز امور هيات علمي


با حکم معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دکتر سیدعلی حسینی به عنوان رئيس مركز امور هيات علمي ودكتر سيد محسن رحيمي به عنوان مدير كل دانشجويان شاهد و ايثارگر منصوب شدند.
به گزارش خبرنگار مهر، دكتر سيد علي حسيني دانشيار دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي است و پیش از این مسئولیت ریاست این دانشگاه را برعهده داشته است.
 دکتر سیدامیرمحسن ضیایی، در این حکم یادآور شده است: نظارت و رسيدگي به امور مربوط به جذب، گزينش، استخدام، ارتقاء، فرصت هاي مطالعاتي، تعهدات خدمتي و توانمندسازي اعضای هيات علمي و ساماندهي امور فرهنگي و رفاهي آنان و همچنين تشكيل بموقع جلسات هيات مميزه مركزي، هيات هاي انتظامي (بدوي و تجديد نظر) و كميته معارف اسلامي از اهم امور مورد انتظار است.
 پیش از این دکتر انوشیروان محسنی بندپی مسئولیت مرکز امور هیات علمی را برعهده داشت که وی نیز مسئولیت بیمه سلامت ایرانیان را برعهده گرفته است.
 همچنین دکتر ضیایی در حکم دیگری مدير كل دانشجويان شاهد و ايثارگر را منصوب کرد.
 بر اساس این حکم دكتر سيد محسن رحيمي عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي ايران و معاون دانشجویی این دانشگاه به عنوان مدير كل دانشجويان شاهد و ايثارگر منصوب شد.
 در این حکم آمده است: رسيدگي بيش از پيش به مشكلات آموزشي دانشجویان شاهد و ایثارگر ، ارتقاء سطح علمي – آموزشي و تقويت هرچه بيشتر نقش آنان در عرصه هاي علمي وفرهنگي كشور ، شناسايي و ايجاد بانك اطلاعات جامع از دانشجويان شاهد و ايثارگر با همكاري دانشگاهها و نهادهاي مرتبط از مهمترين امور این حوزه است.
 پیش از این دکتر علی اکبر حسینی نژاد مسئولیت اداره کل دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت را برعهده داشت.
كد خبر:16924
منبع خبر:خبرگزاری مهر
تاريخ خبر:1392/10/08