تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


سومین همایش منطقه ای هیاتهای اجرایی جذب دانشگاههای سراسری و آزاد اسلامی


سومین همایش منطقه ای هیات های اجرایی جذب دانشگاههای وزراتین و دانشگاه آزاد اسلامی استان های زنجان، گیلان، البرز و قزوین در دانشگاه زنجان در مورخ ۹۵/۶/۳ برگزار شد.
سومین همایش منطقه ای هیات های اجرایی جذب دانشگاه­های وزراتین علوم، تحقیقات وفناوری اطلاعات و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  و دانشگاه آزاد اسلامی استان های زنجان، گیلان، البرز و قزوین در دانشگاه زنجان با حضور روسای هیات اجرایی جذب، نمایندگان دفتر ستاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه­ها و دبیران جذب در روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۶/۳ برگزار شد.
 ***آغاز جلسه با قرآئت آیاتی از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران
در ابتدا دکتر جمشیدی، رئیس محترم دانشگاه زنجان ضمن عرض خیر مقدم، اتخاذ شیوه جدید جذب و ترکیب هیات های اجرایی و کارگروه های مربوط به آن را راه کار مناسبی در زمینه جذب اعضای هیات علمی دانست و اظهار داشت این دانشگاه نسبت به تامین اعتبار لازم برای نیروهای مورد نیاز خود اقدام نموده لکن تاکنون موفق به صدور مجوز و ردیف استخدامی از طریق وزارت علوم نگردیده است.   
سپس دکتر کی ­نژاد رئیس محترم هیات عالی جذب اعضای هیات علمی، مصوبه ۶۰۸ شورای عالی انقلاب فرهنگی را یکی از مصوبات موفق دانست و اظهار داشت در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ نفر از اعضای هیات علمی دانشگاهها با هیات جذب همکاری دارند که این امر موجب مشارکت و تصمیم گیری گسترده تر در این خصوص خواهد شد و در نهایت منجر به رشد کمی و کیفی جذب شده است تا جایی که تعداد اعضای هیات علمی دانشگاهها بعد از این مصوبه ۴۰ درصد افزایش یافته است. ایشان ضمن تقدیر از عملکرد هیات ها خواستار شفافیت و رعایت عدالت و انتخاب افراد اصلح شد. در ادامه اعضای حاضر در جلسه به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند.
كد خبر:36427
منبع خبر:دبیرخانه هیأت عالی جذب
تاريخ خبر:1395/06/03