تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


یکصدو نود ودومین جلسه هیأت عالی جذب


یکصدو نودودومین جلسه هیأت عالی جذب در تاریخ ۹۶/۳/۳۰ به ریاست دکتر محمد علی کی نژاد در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل شد.
درابتدای جلسه رئیس موسسه تحقیقات و سرم سازی رازی توضیحاتی در خصوص ماهیت تحقیقاتی این موسسه به جلسه ارائه و با توجه به مشکلات موجود در مسیر تبدیل وضعیت کارشناسان ارشد به هیأت علمی خواستار ارائه راه حل در این زمینه شد. 
در ادامه جلسه مصوب گردید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ظرف مدت۳ ماه پرونده های تبدیل وضعیت پیمانی به رسمی آزمایشی را به صورت تکمیل شده برای هیأت مرکزی جذب ارسال نموده و هیأت مرکزی جذب ظرف مدت ۴۵ روز پرونده ها را بررسی نموده و پاسخ تأیید یا عدم تأیید را به دانشگاه مربوطه اعلام نماید . در صورت عدم ارسال پاسخ در زمان تعیین شده جواب مثبت تلقی شده و دانشگاه می تواند حکم رسمی آزمایشی متقاضی مربوطه را صادر نماید. در پایان جلسه تعدادی از اعضای هیأتهای اجرایی جذب و کارگروه صلاحیت عمومی موسسات آموزش عالی و دانشگاههای تربيت دبير شهيد رجايي، خوارزمی، فرهنگیان، امام باقر(علیه السلام)، علوم پزشکی زاهدان، علوم پزشكي بابل، پیام نور، رازي، علوم اسلامي رضوي، دانشگاه نیشابور، موسسه آموزشي و پژوهشي امام خميني(ره)تأیید صلاحیت شدند.
كد خبر:40183
منبع خبر:دبیرخانه هیأت عالی جذب
تاريخ خبر:1396/03/30