تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


با صدور اطلاعیه هیات عالی جذب اعلام شد:

نحوه ثبت نام و تکمیل اطلاعات متقاضیان جذب در هیات‌های علمی دانشگاه‌ها


نحوه ثبت نام و تکمیل اطلاعات متقاضیان جذب در هیات‌های علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی را اعلام شد.


هیات عالی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی با صدور اطلاعیه ای، نحوه ثبت نام و تکمیل اطلاعات متقاضیان جذب در هیات‌های علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی را اعلام کرد.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در این اطلاعیه  از متقاضیان جذب که تا تاریخ بهمن ماه سال گذشته در فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها ومراکز آموزشی ثبت نام کرده‌ اند، خواسته شده تا با مراجعه به سامانه این هیات به نشانی: http://jz.farhangoelm.ir/farakhan نسبت به تکمیل اطلاعات تحصیلی خود اقدام کنند.
در این اطلاعیه همچنین با اشاره به این مورد که متقاضیانی که در فراخوان ثبت نام نکرده اند مجاز به تکمیل این فرم نیستند، از متقاضیان دریافت راتبه «بورسیه تحصیلی» هم که در حین تحصیل اشتغال به کار داشته اند، خواسته شده تا از تکمیل این فرم خودداری کنند.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، همچنین در بخش دیگری از این اطلاعیه از دانش آموختگان دانشگاه‌های خارج از کشور خواسته شده تا  علاوه بر انتخاب دانشگاه‌های خارج از کشور از لیست دانشگاه‌ها، نام دانشگاه  را در قسمت توضیحات وارد کنند.
همچنین دانش آموختگان حوزه‌های علمیه نیز باید علاوه بر انتخاب حوزه علمیه از لیست دانشگاه‌ها، نام حوزه علمیه  را در قسمت توضیحات وارد کنند.
كد خبر:40438
منبع خبر:دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی
تاريخ خبر:1396/04/28